Władca lewawu test znajomości lektury

Pobierz

Przeczytaj recenzję Władca Lewawu.. Jak miał na imię główny bohater książki ?. W jakim mieście mieszkał Bartek ?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: BalladynaPlik wladca lewawu test z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika novapett_150 • Data dodania: 22 mar 2016Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Sophs 4 lata temu.. b) Atorod Terakowska.. Skomentuj.. (1p) a) Dorota Miśkiewicz.. "Władca Lewawu" jest utworem o zabarwieniu baśniowym, świadczą o tym następujące elementy baśniowe: walka dobra ze złem, czarodziej .test z lektury władca lewawu więcej szczegółów niż poprzednio .. Kto wybierał Mędrców rządzących w Wokarku?. Strona główna » Tagi » władca lewawu charakterystyka.. Gdzie wychowywała się Mary?. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. test z lektury władca lewawu co zapamiętałeś z lektury "Władca Lewawu"?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Rozwiąż test!Władca Lewawu - streszczenie w pigułce Narratorka zapowiada, że opowie historię trzynastoletniego Bartka, mieszkańca krakowskiego domu dziecka o jego wizycie w Wokarku u Allian.. Narratorką jest autorka, mieszka w domu, w którym, jak twierdził Bartek, mieszkał kiedyś z rodzicami.Jest to powieść fantastyczna - świadczą o tym elementy fantastyczne i baśniowe, takie jak: • motywy wędrowne - Bartek wędruje po mieście w poszukiwaniu swoich rodziców • walka dobra ze złem - walka Bartka - Ketraba z Nienazwanym - władcą LewawuOmawianie "Władcy Lewawu" Doroty Terakowskiej zaczęliśmy od uporządkowania kolejności zdarzeń i wyłonienia wydarzeń kluczowych w akcji..

Sprawdź swoją znajomość treści lektury.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tagi dla tego testu: ha#test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #fantastyka, #władca lewawu, #test z lektury 8074 x, 2016-01-15 08:00:00 Gdzie znalazł się Bartek po wyjściu ze Smoczej Jamy?Jak dobrze znasz książkę ,,Władca Lewawu"?. (1p)Władca Lewawu - teścik.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Chłopiec podczas jednej ze swych ucieczek trafił do Smoczej Jamy na Wawelu i przypadkiem przedostał się do równoległego świata.Plik Katarynka.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Lektury kl. 4(1) • Data dodania: 7 sie 2013Książka Władca Lewawu autorstwa Terakowska Dorota , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. Przez smoczą jamę .Sprzedam oryginalne opracowanie lektury Doroty Terakowskiej "Władca Lewawu".. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. podobne do ostatnio oglądanych na Allegro zobacz więcej .Lista pytań z lektury Balladyna.. Na jakiej ulicy urodził się Bartek ?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. STAN BARDZO DOBRY NIE SA POPISANE1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Trzynastoletni chłopczyk Bartek urodził się w Krakowie przy ulicy Skałecznej.Jest sierotą, która mieszka w domu dziecka .W wieku pięciu lat dowiedział się o zaginięciu rodziców -Airamy i Kelefa.Bartek był szczupłym i małym chłopcem, lecz później był największy ze wszystkich bohaterów.Masz problem ze zrozumieniem utworu Władca Lewawu?.

Wasza praca świadczyła o dobrej znajomości lektury.

W jaki sposób Bartek dostał się do Smoczej Jamy ?. Streszczenie, analiza, interpretacja - ebook (pdf) Szczegółowe opracowanie "Władcy Lewawu" Doroty Terakowskiej wraz z testami sprawdzającymi znajomość lektury - doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji i sprawdzianów.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Władca Lewawu, którą napisał Terakowska Dorota, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Udostępnij.. Test zawiera 15 pytań.. POLECAM WARTO .. Tagi dla tego testu: lekturaWładca Lewawu - test z lektury (29p) 1.. (1p) a) Wszyscy Allianie.. W jaki sposób ratowano ludzi ukąszonych przez Pajęczaki?. 6Narracja i gatunek.. b) Nienazwany.. Oto Wasze tematy i ustalone terminy prezentacji projektów.. Wypracowanie - charakterystyka Bartka - "Władca Lewawu" .. "Władca Lewawu" Doroty Terakowskiej.. Opis.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Bohaterowie "Władcy Lewawu", Narratorka - kobieta, która mieszka przy ulicy Skałecznej w Krakowie w mieszkaniu, pod które przed kilku laty podrzucono czteroletniego Bartka.. c) Dorota Terakowska.. Jak nazywa się autorka książki "Władca Lewawu"?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Lektury, które możesz mieć zawsze przy sobie..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

BROSZURA ZAWIERA DUŻO KART PRACY , SCENARIUSZE LEKCJI , NOTATKI oraz test ze znajomości LEKTURY --- ,, WŁADCA LEWAWU ,,.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. 1.Wychowawcy powiedzieli mu, że jego rodzice w dziwny sposób zniknęli bez wieści.. Zaprzyjaźnia się z chłopcem, który uważa, że niegdyś mieszkał z rodzicami w jej domu.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Show all questions <= => Jak Bartek dostał się do Wokarku?. Dlaczego Bartek uciekał z domu dziecka ?. W jaki sposób Bartek wydostał się z pajęczyny ?Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury "Władca Lewawu" napisanej przez Dorotę Terakowską.. W opracowaniu: - test ze znajomości lektury - notatki z lektury - scenariusze lekcji - dużo kart pracy- służą jako kartkówki, sprawdziany czy jako praca domowa - materiały dla nauczyciela - materiały dla ucznia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt