Przeczytaj notatki i projekt clare napisz podobny tekst o sobie

Pobierz

Podręcznik: C/118 i 119 - przeczytaj tekst o relacjach między ludźmi a psami.. 1 lekcja.. C/120 - uzupełnij tekst niektórymi z czasowników z zadania A.Można sobie wydrukować tą notatkę i wkleić do zeszytu.. Temat: O lirycznym wpisie do pamiętnika.. Pamiętaj o użyciu znaków interpunkcyjnych.. O Adamie bowiem mówi się niewiele, trochę więcej o Noem, jednak dopiero pierwszy patriarcha patriarcha w dziejach narodu wybranego (czyli Izraela) stał się bohaterem sporej części Księgi Rodzaju.Ukazane są tam jego dzieje od opuszczenia (z ojcem i krewnymi) rodzinnej .Napisz podobny tekst o sobie po angielsku.. Zwracaj uwagę na błędy.. Zadanie 2,4 -wykonaj ustnie.. Zadaniem ucznia jest przeczytać tekst (lewa strona), a następnie na jego podstawie zredagować podobny tekst na swój temat (prawa strona karty).. 5 i napisz o Cathy.. 3) Napisz ogłoszenie na podstawie powyższej notatki.-> Zgubiłeś/zgubiłaś portfel.. Choć wydaje się to truizmem, sprawdź notatkę jeszcze raz przed jej wysłaniem, aby wychwycić ewentualne błędy.. Napisz nazwy kwiatów w kolejności alfabetycznej.. Abraham to pierwsza biblijna postać, której w Biblii poświęcono naprawdę wiele miejsca.. Następnie przepiszcie i uzupełnijcie tekst notatki pamiętając o prawidłowej pisowni ortograficznej.Proszę zapisz kolejny temat w zeszycie do plastyki.. Wzoruj się na projekcie Clare..

Przeczytaj notatki i projekt Clare.

Bądź na bieżąco z Onet!Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Powodzenia.. E/119 - znajdź w tekście przymiotniki i dopasuj je do definicji 1-6.. Uczniowie ćwiczą w ten sposób słownictwo związane z powyższymi tematami, jak również odmianę czasownika (przekształcając z 3 os. l.poj.. 3 str.70.Plakat ma informować o wydarzeniu z życia szkoły np: Dzień Ziemi .1.. 2) Jak wyglądał.. 96/ Listen, read and complete the sentences/ Posłuchaj, przeczytaj i uzupełnij zdania 1-3: 309_steps_plus_grade_6_class_audio.mp3.. na 1 os.).Przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem tekst oraz informacje o autorce na s.278-280.. Zapiszcie temat w gramatyce: Temat : Wykrzyknik - znak pełen emocji!W ćwiczeniu 1 przeczytaj tekst o kwiatach w ogrodzie Honoraty.. Odpowiedz ustnie na pytania 4,5 i 7 s. 196-197.. Czy są realistyczne, czy fantastyczne (czy mogły wydarzyć się w rzeczywistości)?Zapisz w zeszycie z literatury lekcję z 2 numerami i datami: 21.04.20 i 22.04.20.. Określ prawdziwość zdań.. Przeczytaj ze zrozumieniem tekst z podręcznika od 58-71 dotyczący grafiki.Zwróć uwagę na grafikę użytkową, bo tej dotyczy zadanie.. ; T: Rodzaje grafiki - plakat informujący o wydarzeniu.. Co robi w szkole i po szkole?. Zrób zdjęcie swojego tekstu i prześlij na adres Lesson 2 Topic: Tiger Street Tales.Napisz 8 zdań po angielsku o fundacji 2013-06-03 20:39:58; napisz o sobie pare zdań po angielsku;(2010-09-02 16:13:03; Napisz 6 zdań z przymiotnikami po angielsku..

Przeczytaj notatki oraz gotowy tekst o typowym dniu Nasima.

Odnotuj: discover- odkryć, brains- mózgi.. Dodawaj multimedia.. Przygotuj prezentację multimedialną w PowerPoint o popularnym centrum handlowym w Polsce na podstawie ćw.. Teraz przeczytaj "Kilka słów o książce" ze str. 222 w podręczniku.. Question from @Nadia3x - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst "Przepis na legendę - tropimy prawdę" (podręcznik s. 196).. A/120 - połącz to, with, of, on z czasownikami.. Przeczytaj ze zrozumieniem tekst z podręcznika od 58-71 dotyczący grafiki.Zwróć uwagę na grafikę użytkową, bo tej dotyczy zadanie.. Kontakt w grupie na Messengerze.. Przeczytaj tekst "Amazing things sold on eBay" i odpowiedz na pytania w ćw.2.. Proszę o wysłanie zdjęcia notatki do 6 kwietnia.Postaraj się o to, aby tekst był przejrzysty graficznie, nie przesadzaj też z wielkimi literami i wykrzyknikami.. Ćwiczenie 5 - Połącz 1-5 z a-e tak, aby powstały zdania.. Dołącz do swojej notatki zdjęcia z wydarzenia, materiały .Karty zawierają proste opisy.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Ćwiczenie 4 - Przeczytaj komentarze i napisz, o jakim wyjeździe wakacyjnym marzy dana osoba.. Zapewne wielu spośród Was ma swój pamiętnik i prosi o wpisywanie się do niego swoich przyjaciół, bliskich, a może nawet idoli.2.. W ogłoszeniu napisz: 1) Opisz gdzie i kiedy go zgubiłeś/zgubiłaś..

Ćwiczenie 6 - Uzupełnij tekst podanymi słowami.

Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Wykonaj w zeszycie zad.. Wykonaj pisemnie z.. Napisz podobny tekst o sobie i swoim koledze/ swojej koleżance.. Edytuj pliki .Onet: codzienne źródło informacji milionów Polaków - wiadomości z kraju i ze świata 24/7, pogoda, sport, biznes, moto, rozrywka.. Ćwiczenie 8 - Napisz słowa tak, aby pasowały do ich wyjaśnień.6 Wykorzystaj notatki z ćw.. Zadanie jest dla chetnych.Termin nadsyłania prac czwartek 09.04.2020 .Cel Potrafimy wyrazić opinię o nietypowych decyzjach bohatera i jego cechach Wymieńcie decyzje, które podjął władca po powrocie z wyprawy (zapiszcie je w punktach, na przykład: Zdjęcie płaszcza i założenie fraka).. Przeczytaj tekst na głos, lub odtwórz ponownie nagranie zatrzymując po zdaniu, i powtarzaj.. Pięćz nich było nierozsądnych, a pięć roztropnych.Nierozsądne wzięły lampy, ale nie wzięłyz sobą oliwy.. Roztropne zaś razem z lampamizabrały również oliwę w swoich naczyniach.Gdy się pan .Subject: Dogs in human world - praca z tekstem.. Co robi przed szkołą?. Napisz krótki tekst (7 zdań ) wyrażający swoja opinie do zadania 8.. Termin realizacji zadań: 4.05.2020.. Pracę odeslij na mojego maila do .Ile kosztuje?. Zeszyt ćwiczeń str. 55.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wykonaj ćwiczenie 1/43 z zeszytu ćwiczeń w formie plakatu..

Po przeczytaniu tekstu wykonaj na formacie A4 z podręcznika ćw.

Proszę zrobić jej zdjęcie i wysłać mailem na adres łuchaj nagrania do zad2 (nagranie 3.05) Clare opowie Ci o swoim typowym dniu szkolnym.. 96/Write True or False/ Napisz True lub False przy każdym zdaniu.. Po przeczytaniu tekstu wykonaj na formacie A4 z podręcznika ćw.. Skąd się bierze?. Zdjęcia na Messenger nauczyciela.. Przypominam o wysłaniu ćwiczeń z 29 .Na lekcji na Teams omówimy notatkę i będziemy w wierszu szukać epitetów , zdrobnień i uosobień ( jeśli nie pamiętasz tych środków stylistycznych - przeczytaj o nich ze str. 342-343) 22.04.20.. Napisz podobny tekst o sobie i wykonaj rysunek lub wklej zdjęcie.. Zastanów się nad opisanymi wydarzeniami.. Gdzie mieszka Clare?. Praca ta będzie podlegała ocenie.. Przeczytaj ze zrozumieniem tekst Cornelii Funke "Atramentowe serce" ze str. 222.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. 2012-11-28 20:06:16; napisz po angielsku zaproszenie minimum 15 zdań 2014-03-17 15:00:22Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Utrwal wiadomości gramatyczne i ortograficzne - wykonaj ćw.. Wiersz Juliusza Słowackiego " W pamiętniku Zofii Bobrówny".. Cathy's clothes 1 Przeczytaj tekst.. didn't pay for it Odpowiedź na zadanie z New English Plus 3.Materiały ćwiczeniowe wersja podstawowaMamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. 3) Zaproponuj formę kontaktu oraz informacje o nagrodzie dla znalazcy .. Jaki jest ulubiony strój Niny?. Ćwiczenie 7 - Spójrz na obrazki i uzupełnij słowa.. ; T: Rodzaje grafiki - plakat informujący o wydarzeniu.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przeczytaj podany niżej tekst i napisz o nim notatkę.Wtedy podobne będzie królestwo niebieskiedo dziesięciu panien, które wzięły swoje lampyi wyszły na spotkanie pana młodego.. 2012-09-25 15:01:07; Napisz kilka zdań po angielsku o Sylvii.. Pokoloruj ilustrację zgodnie z opisem.. Język polskiUtwórz nowy dokument i edytuj go razem z innymi osobami w tym samym czasie - na komputerze, telefonie lub tablecie.. Otwórz zeszyt ćwiczeń na stronie 43..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt