Plan wydarzeń romea i julia

Pobierz

Bal maskowy w domu Capuletich a) Romeo wkrada sie, by ujrzec Rozalinę b) Romeo spotyka Julię c) Miłość od pierwszego wejrzenia Romea i Julii.. Bójki na ulicach Werony miedzy czlonkami rodu Monteki i Capuleti.. Zapowiedz uczty u Kapuletów 3.. Orfeusz i Eurydyka - plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.Plan wydarzeń z Romeo I Julii : 1 - Uliczna Bójka Sług Zwaśnionych rodów 2 - Zapowiedź uczty u Kapuletów 3 - Przybycie Romea na bal i spotkanie z Julią.Plan Wydarzeń Romeo i Julia.. Romeo zwierza się Benowoliu z miłości do Rozaliny.Przydatność 90% Plan wydarzeń "Romea i Julii".. 3.Zapoznanie sie Romea i Julii w czasie balu maskowego.. 11.Julia udaje się po radę do ojca Laurentego.. Ojciec Laurenty radzi Romeo, aby po pożegnaniu się z małżonką udał się na wygnanie do Mantui.. 3.Zapoznanie sie Romea i Julii w czasie balu maskowego.. Tajemnicza rozmowa Romea i Julii w oknie (scena balkonowa) 7.. Zachowanie księcia Werony- nowe prawo.. Spotkanie głównego bohatera z przyjaciółmi 9.. 7.Ślub zakochanych udzielony przez ojca Laurentego.Wiliam Szekspir "Romeo i Julia" - plan wydarzeń.Plan wydarzeń "Romeo i Julia".. # Miłośc od pierwszego wejrzenia.. Sprzeczka służących z dwóch zwaśnionych rodów: Montekich i Kapuletich.. 4.Zwierzenia Romea.. 5.Wiadomość o balu dociera do głównego bohatera.. Wizyta Romea u ojca Laurentego 8.. Julia, widząc nieżywego ukochanego .Plan wydarzeń "Romeo i Julia"..

1.Werona-miejsce wydarzeń.

# Pozorna zgoda na ślub po namowach rodziców.. Monteki gościem na balu maskowym w domu Kapuleta - wroga jego rodziny.. 5.Potajemne spotkanie młodzieńców.. Uliczne bójki Kapuletów i Montekich.. Zapowiedz uczty u Kapuletów 3.. Przybycie Romea, który widzi "śpiącą" Julię, zbicie Parysa 10.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Plan zdarzeń w utworze "Romeo i Julia" 1.. Udział młodzieńców Montekich w balu maskowym w domu Kapuletów.. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. 4.Krótki plan wydarzeń w Quo vadis 2010-10-15 17:12:19 Krótki plan wydarzeń "telemach w dżinsach" 2013-05-28 19:01:35 Potrzebuje planu wydarzeń z Romea i Julii !. Kłotnia służących Montekich i Kapulettich.. 3.Plan wydarzeń- minimum 20 podpunktów do romea i julii Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Rekwizyty - Romeo i Julia Otwórz pudełko.. Romeo ubolewa nad nieodwzajemnieniem miłości przez Rozalinę.. Małżeńskie plany wobec Julii 8.. # Udzielenie ślubu młodym przez ojca Laurentego w tajemnicy przed .Plan wydarzeń "Romeo i Julia".. Romeo próbuje popełnić samobójstwo.. wg Mszafraniec.. 5.scena 1 - Romeo i Julia wyznają sobie miłośc.. Zabicie Tybalta przez Romea i wygnanie do Mantui 7.. 4.Miłość pomiędzy chłopakiem a dziewczyną.. Pojedynek Romea z Tybaltem 6.. Samobójstwo Romea (wypicie trucizny).Plan wydarzeń "Romea i Julii" 1..

Scena 4"Romeo i Julia"- plan wydarzeń.

Tajemnicza rozmowa Romea i Julii w oknie (scena balkonowa) 7.. Spotkasnie młodych ludzi 6.. Bójki uliczne, w których biorą udział przedstawiciele dwóch zwaśnionych rodów: Kapuletich i Montekich.. scena 4 - Piastunka przekazuje Julii wiadomości o ślubie.. noc: Tajemna rozmowa Romea i Julii - w oknie .Plan ojca Laurentego - wypicie przez Julię specyfiku imitującego śmierć.. 2012-02-29 18:53:22 Napisz w 20 punktach plan wydarzeń Romeo I Julia :D 2013-01-21 16:04:10 Kto mi zrobi szczegółowy plan wydarzeń lektury " Romeo i Julia "?. Pojawienie się na balu 14-letniej Julii 4.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPLAN WYDARZEŃ 1.. Przybycie Romea na bal 5.. 3.Spór między Montekim, a Kapuletem.. Rozmowa Romea z Benwoliem o Rozalinie, ukochanej młodego Monteka.. Miłość "od pierwszego wejrzenia" między Montekim a Julią Kapulet.. Bal maskowy w rodzinnym domu Kapuletów.. Uliczna zwada zwaśnionych rodów 2.. Spotkanie młodych ludzi 6. wieczór: Czternastoletnia Julia pojawia się na balu.. Zakupienie trucizny i powrót do Werony.. Książę pod groźbą kary śmierci wzywa skłócone rody do zaprzestania bójek.. Miłość od pierwszego wejrzenia 3.. 7.Niespodziewane spotkanie Romea i Julii na przyjęciu.. Pojawienie się na balu 14-letniej Julii 4.. Wygnanie Romea poza granice Werony 7.. Klasa 1 Liceum Polski..

Muszę napisać plan wydarzeń w 10 równoważnikach.!

1.Rozmowa Samsona z Grzegorzem.. 2010-02-02 11:25:18Potajemny ślub Julii i Romea 6.. 6.Plany dotyczące potajemnego ślubu.. poleca 87 %Przedstaw plan wydarzeń w utworze "Romeo i Julia" W. Szekspira; Plan wydarzeń do lektury "Zapałka na zakręcie" Plan wydarzeń lektury "Dzieje Tristana i Izoldy" REKLAMA.. 12.Plan ojca Laurentego - Julia zapada w stan podobny do śmierci, poprzez wypicie tajemniczego flakonika.. Scena 1 rano- ok. 10: Uliczna zwada zwaśnionych rodów.. Plan ojca Laurentego - upozorowanie śmierci Julii, posłanie po Romea 9.. Śmierć Parysa.. wieczór: Zakochany w Rozalinie Romeo pojawia się na balu.. 5.Kolejna awantura uliczna - Tybalt ginie z rąk Romea.. wieczór i noc: Bal, spotkanie się Romea i Julii.. Romeo popełnia samobójstwo 11.. Bal u Kapulettich.Plan wydarzań ''Romeo i Julia''.. Zemsta Romea - śmierć Tybalta.. 8.Kapulet zaprasza wszystkich do tańca.Plan wydarzeń "Romeo i Julia".. 17.9.Romeo zostaje wygnany z Werony.. rano: Zapowiedź uczty w domu Capulettich.. scena 2 - Romeo prosi zakonnika, by udzielił jemu i Julii ślubu.. 13.Opłakiwanie Julii przez domowników.Plan wydarzeń 'Romeo i Julia".. scena 3 - Romeo spotyka się z piastunką, przez którą zawiadamia Julię o ich ślubie.. 2.Romeo i Julia - plan wydarzeń Chór wprowadza w fabułę, zapowiadając tragiczną miłość Romea i Julii.. # Udział Romea w balu zorganizowanym w domu Montekich i ujrzenie po raz pierwszy Julii..

Najlepsi w tym miesiącu ...Plan wydarzeń "Romea i Julii" 1.

Niedziela.. Nocne wyznanie miłości 4.. Pomóżcie!. 6.Plany dotyczące potajemnego ślubu.. Nieudana próba ślubu Julii z Parysem 8.. Romeo przed sądem - wyrok: wygnanie…Plan wydarzeń " Romeo i Julia" ?. Sprzeczka służących z dwóch zwaśnionych rodów: Montekich i Kapuletich.. Narodziny wielkiej romantycznej miłości Julii i Romea 4.. Scena 2 rano: Zapowiedź uczty w domu Capulettich.. Potajemny ślub w celi Ojca Laurentego 5.. 2 lipca 2021 0 Przez admin .. 2012-12-11 17:55:40Plan wydarzeń : # Bójka pomiędzy członkami wrogich rodzin (Kapuletich i Montekich) # Ubieganie się Parysa o rękę Julii.. scena 5 - w celi ojca Laurentego dochodzi do spotkania Romea z Julią.Plan wydarzeń Romeo i Julia.. Scena 3 wieczór: Czternastoletnia Julia pojawia się na balu.. 6.Przygotowanie Julii do balu.. Letarg .Romeo i Julia - plan wydarzeń 29 czerwca 2021 0 Przez admin .. Tajemniczy ślub dwojga kochanków.. Julia dowiaduje się, że Romeo zabił jej krewnego, jej uczucie do Romea przezwycięża cierpienie po utracie Tybalta.. Powiadomnienie marty o terminie ślubu 10.13.. Przybycie Romea na bal 5.. Pomocy nie radze sobie .. Pojedynek między Parysem a Romeem przy grobowcu Kapuletów.. Rozmowa Romea z Benvolio o Rozalinie.. 5.Potajemne spotkanie młodzieńców.. Poznanie się młodych na balu u Kapuletów 2. a)rozpacz Julii, b)wyjazd Romea do Mantui.. Pomoc dla Julii od Ojca Laurentego 9.. Syn Montekich zostaje skazany na wygnanie przez Księcia Eskalusa.. Dotarcie wieści o (pozornej) śmierci Julii do Romea.. Uliczna zwada zwaśnionych rodów 2.. Niedziela.. rano- ok. 10: Uliczna zwada zwaśnionych rodów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt