Opisz swoje ulubione zwierzę po angielsku pies

Pobierz

Bardzo podobają mi się konie, chociaż się ich trochę boję.. Z tego powodu chciałabym zaprezentować kilka słówek związanych ze zwierzętami domowymi.. Oczywiście po angielsku ma być to napisane.. Kurs angielskiego online.. Warsaw is located in the eastern part of the country, almost in the centre.Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Psy w zależności od rasy, żywią się różnymi posiłkami, lecz najczęściej jest to specjalnie przygotowana karma.. Twórz quizy.Narysujcie swoje ulubione zwierzę domowe i nazwijcie je po angielsku.. Opisz je.. Zapisuj ulubione.. Odwiedzając znajomego w domu jednorodzinnym, obstawiam, że użyje on słowa pies, przynajmniej raz.. Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Opis ferii po angielsku: na wsi.. - dog, hound, pooch, john, jack, barkerJest to oczywiście problematyczne, gdyż wszyscy mamy swoje ulubione projekty i własne pomysły na temat tego, czym powinien zajmować się Parlament.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Powtórzcie nazwy ubrań po angielsku.

Widać, że umiesz bardzo dobrze angielski.. Jeśli odpowiesz na wszystkie 3 dziś do 24.00 dostaniesz odznakę.Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. Zarówno te, które żyją na wolności jak i mieszkające z ludźmi.. Pogoda po angielsku to asortyment słów związanych ze zjawiskami atmosferycznymi.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Polish Pies został ostatecznie uśpiony, ale pracowałem z nim jakiś czas.Opisz swojego idealnego Sylwestra, a ja powiem Ci, co czeka Cię w nowym roku!. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. Opisz swoje.. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. w mieście uczeń dodatkowo chodzi do szkoły językowej.. Pomagają opisać fenomeny pogodowe, to czy jest zimno czy ciepło (cold or warm), czy pada deszcz czy jest susza.Znajomość pogody po angielsku pomaga nam w planowaniu naszego codziennego życia - przy tworzeniu planów (to make plans) i wybieraniu ubrań (to pick out clothes).Mam takie zadanie: opisz po angielsku swoje ulubione zwierze (ale nie może byc domowe :( ) Błagam o w miare długie i poprawne opowiadanie, o ich + i - :) np. malpa, słon itd..

Co znaczy i jak powiedzieć "pies" po angielsku?

Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. w Gimnazjum nr 30 w Toruniu większość uczniów wybrała język angielski, tylko ośmioro pisało test.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. jest biały.. Pszczółki.. Zapraszam do zapoznania się z nazwami zwierząt domowych po niemiecku.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Te i inne gatunki w naszej bazie, czyli ponad 100 nazw ssaków po angielsku.Przykłady użycia - "pies" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Słownictwo, zwroty i gramatyka na poziomie podstawowym i rozszerzonym.. A monkey is brown, has two arms and legs.pies - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. List o zgubionym .Po angielsku - Język angielski dla każdego.. Dziecko wiejskie potrafiło nim opisać swoje życie na wsi.. ma być to miś.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Opiekun powinien być surowy, lecz trzeba być także delikatnym oraz opiekuńczym aby zwierzę nie bało się przebywać w obecności swojego tresera.Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro..

Długie formy ...Pogoda po angielsku: wstęp.

Co prawda nie uzyskałeś 100%, ale może jesteś za młody i nie znasz wszystkich zwierząt.Opis zwierząt po angielsku.. Zobaczycie teraz filmik z przygodami Steva i Maggie, starajcie się zapamiętać o jakich ubraniach jest mowa.Opisz swoje idealne miasto wykorzystując podane zwroty so.. Przykłady użycia - "ulubiony" po angielsku.Describe your favourite day of the week (2) - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.. Lubię głaskać delikatne futerko kotów, słuchać jak mruczą zadowolone, leżąc na moich kolanach.. Wymieńcie tyle ubrań ile pamiętacie.. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Dominika Grabowska 8 lipca, 2013 język angielski No Comments.. To jest drugie pytanie w Konkursie Wakacyjnym w dniu 13.07.2012.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Jednak najwspanialszym zwierzątkiem jest dla mnie pies.Przykład opisu Warszawy po angielsku z tłumaczeniem Opis miasta po angielsku - wzór..

Czy nazwiesz po angielsku nietypowe kolory?

describe day opis dnia po angielsku opisz swój ulubiony dzień tygodnia « Describe your favourite day of the week - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.Każdy miał w swoim życiu do czynienia z udomowionym psem, czy kotem.. Twój wynik jest bardzo dobry.. Otrzymuj osiągnięcia.. Zakres materiału klas 1-3 szkoły podstawowej.Napisać opis wiewiórki 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 16.10.2016 (17:13) - przydatność: 66% - głosów: 215 Harley00Quinn 16.10.2016 (18:51)Zwierzęta po angielsku .Mam 3 ulubione zwierzęta.Pies, kot i lampart.Psy to najlepsi przyjaciele człowieka.Są wierni i zrobią wszystko żeby cię uszczęśliwić.Ja najbardziej lubię Goldeny ponieważ są one idealną dla mnie rasą psa.Lubią dzieci, nie mają aż tak dużej potrzeby wychodzenia na dwór, są mile i towarzyskie, są duże i piękne ; ) Koty są po prostu mega.Są takie słodkie i podoba mi sie .Zadanie: opisz swoje ulubione zwierzę pies napiszcie po polsku Rozwiązanie: ich habe einen hund der er hei t pako er ist pit bull er ist wei cremefarbig er ist nochJakie jest Twoje ulubione zwierzątko?. Psom trzeba poświęcać dużo uwagi oraz czasu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt