Przeczytaj zadanie i napisz tekst

Pobierz

Napisz ogłoszenie, które umieścisz na tablicy ogłoszeń: napisz gdzie prawdopodobnie ją zgubiłeś, opisz jej wygląd, podaj jej zawartość, zaznacz w jaki sposób można się z tobą skontaktować.Zadanie 2.. 2011-06-25 20:49:52 Przeczytaj poniższy tekst i wykonaj polecenie : 2011-09-09 07:51:05 przeczytaj poniższy tekst i wykonaj związane z nim polecenie .. (rozdział o imperium rzymskim) "Przypadkiem trafiłem raz na popołudniowe przedstawienie, spodziewając się tam rozrywek, dowcipów i nieco odprężenia dzięki któremu oczy widzów mogłyby odpocząć od patrzenia na rozlew krwi ludzkiej.Przeczytaj krótki tekst - całej prawdzie o nk - i napisz, co o nim myślisz.. Tekst jest podniesiony o 3 punkty.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. ZADANIE 3.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz nazwy zwierząt żyjących w lesie 2012-01-25 16:26:02 Przeczytaj poniższy tekst ,a nastepnie podaj przykłady mitów,które poruszają tematy wymienione w tekście .. Ćwiczenie 6.. Sprobuj na .. Podczas pobytu w letniej szkole językowej w Anglii zgubiłeś torbę.. Zrób zdjęcie i prześlij na what s up.Przeczytaj Tekst Mozaika.. 2009-06-09 16:23:51 Popatrz na obrazki i napisz zdania z can lub can't.Przeczytaj tekst i napisz wypowiedź Fineusa, który żegna Jazona i ostrzega go przed przeciwnościami..

Przeczytaj, uważnie tekst i napisz, któ...

2 za rozwiązanie zadania, 10 gdy Twoja odpowiedź zostanie uznana jako najlepsza.. Dodaj rozwiązanie.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zastosuj co najmniej 5 z podanych wyrazów .. Napisz tekst na dowolny temat techniką impersjonistyczną.Przeczytaj tekst i napisz o jakich widowiskach wspomina Seneka.. Przeczytaj tekst "Ale teatr" w podręczniku na stronie 80-81: ---ustnie odpowiedz na pytania od 1-4 pod tekstem w podręczniku na stronie 81.. Napisz dialog o tym, jaki jest Bóg.. W wypowiedzi odwołaj się do tytułu.. Objaśnij, jaki jest metaforyczny sens utworu.. - Zadanie 1: Tajemnice przyrody 4 - strona 41przeczytaj tekst, a następnie napisz wypowiedź, w której porównasz.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Znajdź w tekście wszystkie czasowniki w formie osobowej (jest ich osiem).. 3. Podaj po dwie cechy bohaterów, które ujawniają się w ich zachowaniu.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i popraw zdania?. Wpisz odpowiednie czasowniki do tabeli w takiej kolejności, w jakiej występują w tekście, i określ ich formy fleksyjne: czas, osoba, liczba, rodzaj, aspekt.Przeczytaj tekst "Piekło i niebo" Michel Piquemal (3 gimnazjum, str.26) 1..

Napisz streszczenie przeczytanego tekstu.

Wyrazy : nie/ przyjemność , nie/gościnność, nie/ łaska, nie/chęć, nie/bezpieczeństwo, nie/pogoda, nie/przyjaciel, nie/nadzwyczajne, nie/pewny, nie/bywały, nie/dobry, nie/zwykły, TEKST :Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rozmówcami mają być dwie osoby, z których jedna czyta Księgę Jozuego jako podręcznik do historii, a druga jako tekst religijny.. Rozwiązania.. Tekst jest w położeniu standardowym.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj podane informacje i napisz tekst o fretce lives for 5-10 years likes lots of exercise sleeps in a cage eats cat food likes lots of clean water a ferret lives for five to ten years to juz jest napiszane jezyk angielski prosze o pomocPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2009-09-21 15:03:26 Krótki tekst , przeczytaj , oceń ^^ 2013-01-21 10:50:00 Przeczytaj tekst żródłowy dotyczący handlu pomiędzy Wielką Brytanią i Ameryką 2012-12-11 09:14:29Zadanie: napisz krótką notatkę na 10 linijek,o karnawale weneckim,przeczytaj tekst który jest napisany i zredaguj w dowolnej formie notatkę do tekstu dam Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przeczytaj uważnie poniższy tekst i odpowiedz na pytania..

... Rozwiąż zadanie i zarób nawet 14 punktów.

(Sformatuj i wyrównaj poniższy tekst) (Arial 9, wyrównanie do prawej) Lato było jakieś szare i słowikom brakło tchu, Smutnych wierszy parę ktoś napisał znów.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!. W zeszycie napisz jakie osoby pracują w teatrze i czym się zajmują.. Przeczytaj, uważnie tekst i napisz, któ.. Tekst jest obniżony o 3 punkty.. Czy zachowanie Hakuina jest- według ciebie- manipulacją ?Zadanie: przeczytaj tekst i napisz wypowiedź fineusa, który żegna jazona i ostrzega go przed przeciwnościami zastosuj co najmniej 5 z podanych wyrazów wyrazy Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zadanie: 3 przeczytaj tekst policz wyrazy w ostatnim zdaniu Rozwiązanie:1 dwuznaki sz, cz, dz, rz, ch, dż, dź wyrazy z dwuznakami naszej, zamieszczono, dowiedzieliśmy, władzę, rzeczpospolitej, chlebie, dzikich, łabędziach, podróżowaliśmy, czytaliśmy, chopinie , kazimierzu, januszu , korczaku , kindze , przyroda , człowieku , drzewach , grzybach , żywiołach, skałach, zachęcamy .Przeczytaj tekst i napisz dialog .Użyj ćw.2 jako wzoru.. 2009-11-11 15:26:50Zadanie 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt