Jak zmienić opis na discordzie

Pobierz

Krok 2: Dotknij tego menu ustawień, które znajduje się w prawym górnym rogu.. Następnym krokiem jest potwierdzenie go, za pomocą opcji "zapisz/save".Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Discordzie Otwórz Discord i zaloguj się na swoje konto, jeśli to konieczne.. Wykonaj poniższe kroki.. Podstawową koncepcją, którą należy zrozumieć, jest to, że …Kiedy klikniesz na opcję zmiany nazwy, powinno pojawić się dodatkowe okno, w którym należy wpisać nowy nick, którego chcesz używać na tym konkretnym serwerze.. Możesz teraz ustawić niestandardowy stan gry w Discord.. Poza tym, w tym samym menu możecie …Hejka Tu Makio!. Ręczne …`Tekst na Discordzie można formatować na różne fajne sposoby` 2) Jeśli dodamy ` znaki przed i po tekście uzyskamy taki efekt "`Testowanie tekstu Tekst na …Twój status Discord pokazuje, czy jesteś zajęty, czy nie masz czasu.. Jeśli używasz Discord do … 23.11.2017 - ForumMożesz dodawać efekty zarówno do głosów na żywo, jak i nagranych .. Interfejs …Kliknij na swoim obrazku profilowym w lewym dolnym rogu aplikacji, następnie wybierz opcję Ustaw status własny.. jak masz w lewym dolnym rogu jpg profilowe to obok jest mikrofon, słuchawki i koło zębate.. Jak ustawić mówienie na przycisk na Discordzie?. Może nie działać z grami Steam 2.. Kliknij na emoji, aby dodać emoji do swojego statusu.Jak już wspomniano powyżej, BetterDiscord to aplikacja strasznie podobna do Discord..

Interfejs jest dość prosty i łatwy w użyciu.Jak zmienić nazwę granej gry na steamie i discordzie?

Doświadczeni gracze twierdzą, że wprowadzono wielką cechę niezgody, która pozwala zmienić Twój pseudonim nie tylko dla jednego konkretnego serwera, ale także dla kilku naraz.PROGRAMY.. Zmień swój status na Discordzie w systemie Windows lub Mac Aby zmienić swój status Discord, musisz zalogować się na swoje konto na […]kółko zębate w lewym dolnym rogu > Moje konto > Edytuj > Naciśnij na ikonkę zmiany zdjęcia profilowego > Być może wymagane będzie także hasło > Zapisz.To wszystko, Discord nie będzie odtąd pokazywał statusu gry.. Jeżeli filmik ci się spodobał, zostaw subskrypcje i łapkę w górę!. Poniższe kroki …Jak udostępniać utwory Spotify na Discord Dzielenie się muzyką z ludźmi to świetna zabawa, zwłaszcza gdy robisz inne fajne rzeczy.. Niektórzy z znajomych są w grze Skype , a tak naprawdę grają w jakąś gre typu cs.. Najlepsze oprogramowanie zmieniacza głosu …Zmiana regionu serwera Discord na urządzeniach mobilnych.. Jak sama nazwa wskazuje, narzędzie jest specjalnie zaprojektowane do współpracy z Discord.. p l ] L i n k [ / u r l] i zamiast tego …czytaj opisdzięki za obejrzenie mojego materiału myśle że wam się spodoba jeśli tak to zostaw suba z dzwonem i łapke dla zasięgu dobijemy 20 subów jeśli zdo.Teraz przejdź do Discord, w lewym dolnym rogu okna, najedź kursorem na nazwę swojego profilu i kliknij ikonę koła zębatego, aby przejść do ustawień użytkownika..

Oto jest pytanie.... Możesz także zmienić region serwera w aplikacji Discord na Android, iPhone lub iPad.

Klikasz na to ostatnie i po prawej na niebiesko jest napis edytuj …Krok 1: Uruchom aplikację Discord na urządzeniu mobilnym.. Krok 3: Stuknij ikonę zdjęcia …Teraz, gdy znasz różne uprawnienia, które mogą zostać przyznane użytkownikowi na serwerze Discord, możesz rozpocząć tworzenie ról.. Możesz nawet dodać losową grę i pokazać ją …Jak zmienić KOMUŚ nick na discordzie 2021-07-29 15:38:06; Czy istnieje bot na discordzie który daje warny za linki oraz pisanie na memach?. Aby zmienić swój status na Discordzie, musisz zalogować się na swoje konto na Witryna Discord lub aplikacja komputerowa dla Windows lub Prochowiec.. Wybierz ikonę koła zębatego znajdującą się …robisz tak wklejasz adres url, zaznaczas go całego myszką i robisz tak.. Otwórz Discord i kliknij prawym przyciskiem myszy serwer w kolumnie po lewej stronie Wybierz Ustawienia serwera> Rola.Jeśli chcesz rozszerzyć na nią twórcze poprawki, warto zapoznać się z informacjami, jak zmienić pseudonim w niezgody.. Znajdź kartę Głos i wybierz mikrofon wirtualny utworzony przez aplikację do zmiany głosu jako podstawową.Następny etap polega na wpisaniu w wyznaczonym miejscu, tak jak na screenie poniżej, nazwy serwera, wybranej przez Was..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt