Katarynka test z lektury

Pobierz

Inne tryby testu.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Rozwiąż test.. Przygotowanie do pracy z lekturą: Analiza żad.1 i 2 oraz zad.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 89%.. Rozwiąż quiz.. Karty pracy.. Adaś Cisowski miał: a) brata, b) dwójkę rodzeństwa, c) siostrę, d) czwórkę rodzeństwa.. Test wiedzy na podstawie lektury "Niesamowite przygody 10 skarpetek".. Rozwiąż test!Katarynka.. Google Play App Store.Quiz: Katarynka - test znajomości lektury Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. Dlatego warto wdrażać uczniów do pracy w grupie od najmłodszych lat.. Test podsumowujący Czas pracy: 90 minut Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test.Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa.. Pierwsza jest silnie nasycona wątkami biograficznymi, druga która stanowi właściwą akcję noweli.socialgrlz.com Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?. ZAPISZ SIĘ!. Book at Katarzynka, Boleścin.Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus).. Lekcje języka polskiego.Stacje zadaniowe do lektury pt. "Katarynka".. Regulamin Polityka prywatności.. W Katarynce nie występuje taka postać.. mam idealnie i nie muszę się uczyć lel dzięki bo jutro mam z tego sprawdzian1) głównym bohaterem książki był a) pan tomasz b) pan stanisław c) pan michał 2) czego nie nawidził pan tomasz a) samotność b) katarynek c) ludzi 3) dziewczyna z lektury jest a) łysa b) niesłysząca c) niewidoma 4) ile lat ma mała sąsiadka pana tomasza a) 8 b) 3 c) 6 5) lektura katarynka jest a) legędą b) nowelą c) spiskiem zdarzeń 6) ile pan tomasz zapłacił by kataryniarz .Test z Katarynki Zawiera 6 pytań..

Czym jest katarynka?

Strona główna.. Publikacje moich uczniów.. Co sprawiało radość dziewczynce?. Rozwiąż test!Temat #19: Minimum słów, maksimum treści, czyli jak streszczać tekst.Podręcznik str. 263-264. jego przyjaciel, bo go o to .Test z lektury -Niesamowite przygody 10 skarpetek-.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Praca w grupie to okazja, aby uczniowie uczyli się od siebie, współpracowali ze sobą, wzajemnie mobilizowali i kontrolowali.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.. Zdobywaj obserwujących.. Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880.. Sprawdź się!. Testy \ Lektury szkolne \ Katarynka; Katarynka, test z lektury Test z Katarynki.Lista pytań z lektury Katarynka.. Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. Zapisuj ulubione.. Polskie Towarzystwo z Nowego Yorku, ponieważ kiedyś przesłał Towarzystwu połowę swojej pensji.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: KatarynkaKatarynka - quiz.. Twórz quizy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test wiedzy z lektury ,,Katarynka" .. Test z lektury "Stary człowiek i morze".. Test wiedzy na temat noweli "Katarynka".. Wybierz właściwą odpowiedź.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?.

Mikołajek - test znajomości lektury.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Był młodym mężczyzną.. Dodawaj wpisy.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju!. To jest proste!. Czy Pan Tomasz był żonaty ?. Dzisiaj pisałam z tego kartkówke i w poniedzielek lub w wtorek wam powiem co dostałam dodany: 2019-10-18 13:23:24, przez: Lenusia.. Kompozycyjnie Katarynka podzielona jest na dwie części.. (0 -6) * Pan Tomasz był .. [podręcznik, s. 91-98, lektura: B. Prus, Katarynka czytana w całości].. Obserwuj autorów.. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie.. Profesor Gąsowski uczył Adasia: a) historii, b) matematyki, c) geografii, d) języka.Pobierz : test z lektury robinson cruzoe robinson crusoe test z lektury - HD movies online Install Media Player To Continue Click here to download & install robinson crusoe test z lektury Robinson Crusoe - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy Robinson Crusoe test z lektury "Robinson Crusoe" Rozwiąż test » Zaloguj się aby otrzymać odpowiedzi do test z lektury przypadki robinsona cruzoe .Szczegolowy test z katarynka review.. Zarejestruj się!. Zbiór przydatnych materiałów.. Przebieg lekcji: 1.. Zapoznanie z fragmentem zamieszczonym w podręczniku str. 91.. Szkolna gazeta.. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 7507 razy..

#lektury #ksiazki.

Kto, mimo zakazów, wpuszcza kataryniarza na podwórko?Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Katarynka".. Antygona - test znajomości lektury.Test z lektury pt. "Katarynka" - Bolesława Prusa.. Wykorzystanie wiadomości podczas wypełniania samodzielnego karty pracyKatarynka - Bolesław Prus - streszczenieKatarynka autorstwa Bolesława Prusa to historia o ludzkich cierpieniach i radościach, współczuciu dla chorych i niesz.Katarynka jako nowela Prus - nowelista nie respektuje wszystkich klasycznych wyznaczników noweli, na które składają się: zwarta, jednowątkowa akcja (związany z tym niewielki rozmiar utworu), ograniczenie luźnych epizodów, drugoplanowych postaci, opisów przyrody, dygresji, komentarzy.Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. Otrzymuj osiągnięcia.. Ile lat miała niewidoma dziewczynka?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Był starszym mężczyzną.. Uroczystości i tradycje szkolne.. Po przeczytaniu tekstu proszę przepisać definicję "streszczenia" do zeszytu i wykonać ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń - str. 103-105.Zadania zostaną sprawdzone podczas lekcji wideo.Latarnik - test z lektury.. Jak dobrze pamiętasz treść "Katarynki"?. Powiązane z testem.. Test składa się z 12 pytań.. Tym razem zaproponowałam klasie 5 stacje zadaniowe.Test Z Lektury Bracia Lwie Serce Z Odpowiedziami Plik test z lektury bracia lwie serce z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika greenglobalmarketinggroup • Data dodania: 24 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test do Szatan z 7 klasy.doc - Lektury SP scenariusze: Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt