Przysięga streszczenie odcinka 568

Pobierz

Serial zastąpił uwielbianą przez widzów .Przysięga odc.. Okazuje się, że te… są otwarte.. Wuj Hasan prosi go o cierpliwość.Akcja przeskakuje do wieczora.. Następnego dnia ma odbyć.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Feride dolewa Umitowi do wody środek nasenny, który udało się Taciemu włożyć do kieszeni jej swetra podczas udawanej wizyty z gazowni, i ucieka.. Tymczasem Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi sprowadza na miejsce policję.. Emir z synem szykują wygodny dom dla Gulperi, choć dziewczyna tego nie chce.. Co się stanie z Umitem?. Emir z wielkim wysiłkiem doprowadzania do rozbrojenia bomby, dzięki czemu udaje mu się z Feride uratować.. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję.. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję.. Umit zostaje schwytany!. Nie wie, jak ma przeprosić Emira.Streszczenie 1148. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Melek słyszy, jak Kerem mówi Humeyrze, że podejrzewał, że Asli jest zainteresowana innym mężczyzną.. W pobliżu nikogo nie ma.. Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko..

568 - streszczenie, opis.

"Wynośmy się stąd jak najszybciej" - mówi Emir i ruszają przed siebie.. Ale Mert ma inne plany.. Umit zostaje.Przysięga - odcinek 568 Emirowi udaje się rozbroić bombę.. Najnowszy epizod Przysięgi: Feride oraz Emir wysłuchują zeznań ofiar Umita, te niestety nie chcą oficjalnie wystąpić przed sądem.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej Odcinek 567Teraz próbuje uciec mężczyźnie, który jest jej nowym "panem".. "Przysięga".Odcinek 569 Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita i słuchają ich wspomnień.. Kemal reprezentuje Feride i oskarża Umita.. Mężczyzna wpada na pomysł, aby rozbroić bombę przy samochodzie.. Taci zawozi ją do rezydencji Tarhunów.Przysięga 587 streszczenie odcinka Mert wciąż cierpi po stracie matki.. "Przysięga .. "Przysięga" to jeden z popularniejszych tureckich seriali w Polsce.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.. Umit zostaje schwytany!. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję.. Nie sądzę, bym była w stanie to zrobić.Przysięga 573, 574, 575 powtórki.. Otwiera szafę i pakuje rzeczy mamy do torby.. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie obejrzeć ostatni odcinek oraz powtórki w internecie.. Dlac.Przysięga odcinek 568: Emir i Feride zostają uwięzieni w samochodzie..

568 - streszczenie.

[Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Umin zostaje aresztowany.18 listopada 2019, 14:30. odcinek 5. przysięga streszczenie online.. Umin.Emir i Feride nadal są w ogromnym niebezpieczeństwie.. Postanawia go przeprosić!. Odcinek 573 wyemitowany zostanie we wtorek, a Przysięga 574 w środę.. Sądzi, że zabił Fatmę.. 569 - streszczenie - Ofiary nie chcą zeznać przeciw Umitowi.. Mert wchodzi do sali, w której leży Fikriye.. Termin rozprawy zbliża się nieubłaganie.Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko Umitowi, ale wszystkie odmawiają.. Mimo to samochód eksploduje.. Streszczenie 568. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir rozbraja bombę podłożoną w pojeździe.. Czytaj także: "Ścigani" - urzędnik z tajemniczą mocą.Przysięga - odcinek 568 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. [Streszczenie + Zdjęcia] 4 lutego 2022Turkweb.pl 580: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu.. Kob.Przysięga odcinek 520: Kemal zostaje oskarżony o zabójstwo Ilyasa!. Emir staje po stronie Reyhan, a nie swojej matki ["Przysięga", odcinek 51, streszczenie 15 listopada] "Przysięga" to nowy turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP1.. Czy mu się to uda?.

serial przysięga.

[Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!. Kemal dostaje od Hakiego nagrania, ale człowiek Umita ogłusza go i kradnie mu dysk oraz komórkę.. - "Wylał kwas na moją twarz i po prostu patrzył, jak skręcam się z bólu.. Ratuje Feride i siebie.. Mimo to samochód eksploduje.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.Przysięga odcinek 580: Pojawia się znajoma Gulperi, która ma zabrać ją za granicę!. Narin jest przekonana, że Umit planuje zabójstwo Emira i Feride.. Później dowiaduje się od policji, że bardzo się myliła.. Hikmet odkrywa kłamstwo Songul!. Taci świętuje urodziny Asli.. "Dzwoniłem do ciebie trzy razy.. Streszczenie Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. Mimo to samochód eksploduje.. Mimo to samochód eksploduje.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. To wydarzy się w kolejnych odcinkach >>> Zobacz równieżPrzysięga odc.. "Zniszczył mi twarz tylko dlatego, że nie zrobiłam tego, co powiedział" - oznajmia ofiara psychiatry.. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.. Rozmawia z Hasanem o jej sytuacji.. Już teraz.Tulay jest wściekła, że Gulperi i Emir się nie rozwiedli.. Emisja: 25 stycznia 2022 Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. Na szczęście Emir domyśla się, że coś złego dzieje się z kobietą i wyrusza na ratunek..

568 i 569 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku.

Akcja przenosi się do lasu.Przysięga odcinek 568.. [Streszczenie + Zdjęcia] 2 listopada 2021Turkweb.pl 520: Akcja odcinka rozpoczyna się w rezydencji.. Emir jest załamany po rozwodzie.. Feride składa poruszające zeznanie.. Program TV Stacje TVP 1 TVP 2 Polsat TVN Epic Drama TVN 7 TV 4 TV Puls TV Puls 2 TVP3 TV6Przysięga - odcinek 568 Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. Przysięga 567 i 568 powtórki Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv.. Kiedy odchodzą na bezpieczną odległość, samochód.568: Emirowi i Feride udaje się uwolnić z więzów.. Narin liczy, że mu pomoże i chłopak poczuje się lepiej.. Tymczasem Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi sprowadza na miejsce policję.. Szybko podbiegają do drzwi wyjściowych.. (N) Emirowi udaje się rozbroić bombę.. Umit zostaje aresztowany.. Ostrożnie wychodzą na zewnątrz.. "Nie mogę uwierzyć, że wydostaliśmy się stąd" - oznajmia dziewczyna.. "Przysięga" odcinek 51.. Emir i Feride są w domu kobiety, której Umit oblał twarz kwasem.. Umit zostaje aresztowany!. Mimo to samochód eksploduje.. Umit.Przysięga odc.. Po chwili jednak doszło do eksplozji samochodu.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Produkcje można oglądać na antenie Telewizji Polskiej, jednak 18 lutego 2022 roku nie zostanie wyświetlony nowy odcinek.. 55: Mehdi zamyka Zeynep w domu!Serial "Przysięga", odc.. Ratuje Feride i siebie.. Mimo to samochód eksploduje.. Songul wchodzi do sypialni i odbiera telefon od Talaza.. Ratuje Feride i siebie.. Powtórki serialu Przysięga dostępne są następnego dnia o godzinie 5:15 oraz w internecie.Przysięga odcinek 556 streszczenie odcinka.. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. Gulperi jest wciąż wściekła na Emira.. Narin składa zeznania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt