Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej

Pobierz

Tylko w kafejce siedział jakiś chłopak.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Wskaż etapy przemiany Kmicica, określ nastrój i źródła dramatyczności przedstawionej sceny.Napisz opowiadanie o twoim spotkaniu z dowolnym bohaterem literackim 2019-09-05 18:06:09 Napisz charakterystykę bohatera lektury "księga dżungli" 2012-05-08 17:03:06 Napisz opowiadanie z dialogiem o spotkaniu z duchem bonifacym 2013-06-08 14:22:45Napisz opowiadanie na temat ,,Moje spotkanie z mitologicznym bohaterem''.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. NAPISZ OPOWIADANIE, W KTÓRYM JEDEN Z WYBRANYCH PRZEZ CIEBIE BOHATERÓW Z LEKTURY OBOWIĄZKOWEJ (ZTemat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z .Wyobraź sobie, że do Soplicowa przyjeżdża z wizytą jeden z bohaterów komedii A. Fredry Zemsta.. !potwierdź przykładem z lektury obowiązkowej, w zakończeniu napisz wniosek, jaki wynika z całej Twojej wypowiedzi..

Kamieni na szaniec.się do wybranej lektury obowiązkowej.

Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Ciotka ledwie dobudziła go o dziewiątej.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. - Tematem opowiadania było spotkanie z wybranym bohaterem z lektury obowiązkowej, w trakcie którego nauczył cię czegoś ważnego - relacjonuje nam Julia .. "Przygody Tomka Sawyera" Na drugi dzień Tomek spóźnił się znowu do szkoły.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw swoje stanowisko na ten temat, w rozwinięciu uzasadnij, dlaczego tak uważasz, i swoje uzasadnienie potwierdź przykładem z lektury obowiązkowej, w zakończeniu napisz wniosek, jaki wynika z całej Twojej wypowiedzi.. Napisz opowiadanie o wydarzeniu w Twojej szkole, w którym mógłby wziąć udział bohater lektury obowiązkowej (wybranej spośród lektur wymienionych na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego).Napisz opowiadanie o spotkaniu z wybranym bohaterem lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego..

Ma; Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.

Proszę o szybką odpowiedź !. Prace, ściągi i gotowce na studia.Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater "Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz lekturę .Lektury (19856) Literatura (12830) Obyczaje (3692 .. napisz spotkanie z bohaterem z "opowiesci z narnii' Odpowiedz.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.napisz opowiadanie o wymyślonym spotkaniu Ani Shirley z wybranym realistycznym bohaterem książki; Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu; Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkaniaNapisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu; Napisz opowiadanie o spotkaniu z wybranym bohaterem lektury obowiązkowej W pustyni i w puszczy.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. Zaczął się zastanawiać,Podobne teksty: 84% "Wieczna przemiana, która się w nas dokonywa, to jest życie" Pola Gojawiczyńska - Droga bohatera literackiego do rehabilitacji..

MINIMUM 200 SŁÓWNapisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.

Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.. Temat 2.. Efekt był taki, że podczas każdej przerwy panował straszny .Spotkanie z Mią Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot.. Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Jeden zNapisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Problem w tym, że kiedy wszyscy chcą opowiadać, nikt nie słucha.. Każdy temat będzie wymagał odwołania się do obowiązkowej lektury szkolnej ORAZ/LUB do utworu bądź utworów samodzielnie wybranych przez ucznia.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Pisz zgodnie z tematem i planem.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Omów temat, odwołując się do fragmentów i całości ,,Potopu"..

spotkaniu z jednym z bohaterów .

5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 17.10.2016 (16:27) - przydatność: 44% - głosów: 46Opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim i przemówienie na temat tego, że książki mogą być źródłem mądrości - takie tematy do napisania mieli we wtorek do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych na egzaminie pisemnym z języka poBył piękny,słoneczny dzień.Klasa 3b wybrała się na wycieczke wczesną wiosną do lasu.Dzieci szukały odznaki wiosny,Mateusz znalazł małe,białe pąki na drzewach.Ania zobaczyła małego bociana lecącego w górze.Po chwili mały biocianek zaczął spadać w dół.Połamało mu się skrzydło,pani zadzwoniła po weterynarza.Po 15 minutach bocianek miał skrzydełko w gipsie.GdY .Na drugi dzień w szkole - redagujemy opowiadanie z dialogiem.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 2 2021-01-21 09:21:57Bryk.pl - Strefa wiedzy.. W wypożyczalni nie było nikogo.. Temat 2. ; 84% Droga bohatera literackiego do rehabilitacji.. A więc o 1600 wyszłam z domu.. 1 ocena Najlepsza .. chce opowiedzieć o swoich przygodach, w przekonaniu, że są najciekawsze.. Był tak roztrzęsiony wczorajszą sytuacją z Becky, że zasną dopiero nad ranem.. Napisz na ten temat opowiadanie - zrób to w taki sposób, aby udowodnić znajomość obu lektur obowiązkowych.. Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Kiedy Tomek wszedł do klasy, nauczyciel zapytał:.a) tematu o charakterze twórczym (np. opowiadanie twórcze) oraz b) tematu o charakterze argumentacyjnym (np. rozprawka, artykuł, przemówienie)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt